Internetové přípravné kurzy - scio testy OSP

Přípravné kurzy v naší nabídce pokrývají požadavky SCIO testu obecných studijních předpokladů (OSP) v nové verzi pro školní rok 2013/14. Na této stránce najdete rozcestník k podrobným informacím o obsahu jednotlivých internetových kurzů. Pro podrobnější informace klikněte na název příslušného kurzu.

Test obecných studijních předpokladů (SCIO OSP)

  1. Verbální oddíl
  2. Logický oddíl
  3. Argumentační oddíl
  4. Kvantitativní oddíl

Objednat kurzy

Pokud chcete zdarma vyzkoušet, jak systém funguje, zaregistrujte se a budete mít k dispozici plnou verzi jednoho kurzu, připraveného pro TSP MU. Tento kurz má podobnou strukturu jako kurzy pro scio testy OSP.

Lektor on-line

Přestože jsou naše přípravné kurzy koncipovány pro samostudium přes internet, chceme nabídnout komplexní služby a pomoci s řešením problémů a nejasností také individuálně. Právě k tomu je určena služba Lektor on-line. Tato služba umožňuje pokládat lektorovi konkrétní otázky elektronickou formou, lektor na ně podobným způsobem odpovídá. Tato komunikace je soukromá a je přístupná pouze uživateli, který otázku položil. Službu je možné objednat buď současně s kurzy nebo také samostatně.

Tuto službu lze objednat a uhradit platbou na účet nebo platební kartou, cena je 80 Kč za 30 minut práce lektora. Podrobnější informace jak službu objednat naleznete zde.

Kromě lektora je vám zdarma k dispozici také diskusní fórum, které najdete na adrese http://www.prijimacky-nsz.cz.