Internetové přípravné kurzy - jak to funguje

Než se rozhodnete objednat naše kurzy, přečtěte si prosím popis funkce celého systému na této stránce.

1. Objednávka kurzů / registrace

Před objednáním kurzů se musíte se nejprve zaregistrovat. Registraci můžete provést zde.
(Upozornění: Registrace je společná s kurzy pro testy studijních předpokladů na MU. Pokud už jste zaregistrováni, není třeba se registrovat znovu a můžete se rovnou přihlásit.)

Po zaregistrování si vyberete kurzy, které chcete objednat a zobrazíte údaje pro platbu. Kurzy budou spuštěny po zaúčtování platby na našem účtu, to by mělo být nejpozději do čtyř pracovních dnů po odeslání, obvykle však dříve.

Kurzy můžete zaplatit také platební kartou. V takovém případě nemusíte čekat, až peníze přijdou na náš účet, ale kurzy jsou zpřístupněny automaticky ihned poté, co provedete platbu.

     

Kurzy můžete koupit jak všechny najednou, tak si můžete vybrat jen některé a v případě potřeby dokoupit další kdykoliv později. Nyní platí akční nabídka, pokud uhradíte čtyři kurzy, obdržíte všechny ostatní zdarma.

Všechny registrace, přístupy a dosažené výsledky jsou platné po dobu platnosti kurzů (tj. do 31. srpna 2011) a poté budou ze systému smazány.

2. Studium

Po uhrazení kurzu najdete aktuálně přístupné kurzy na stránce Spuštěné kurzy, kde najdete název kurzu, datum spuštění, datum platnosti přístupu a odkaz pro vstup do kurzu.

Kurz spustíte kliknutím na tento odkaz. Průchod kurzem má následující strukturu:

  • Úvodní informace (pouze při prvním spuštěním)
  • Studium jednotlivých kapitol (v této fázi lze studium kdykoli přerušit a později se k němu vrátit)
  • Závěrečný test