Ohlasy a reference

Kurzy Aleph.cz používá jako doplněk a studijní materiál v rámci svých prezenčních přípravných kurzů na přijímací zkoušky agentura kurzy-fido.cz.

Přímé ohlasy samotných uživatelů najdete také v tématu Přípravný kurz Aleph na diskusním fóru Prijimacky-nsz.cz. Diskusní fórum můžete využít i pro vaše další otázky, týkající se nejen přípravných kurzů Aleph.cz, ale i všeho co souvisí s Národními srovnávacími zkouškami. Věcné příspěvky na tomto fóru nejsou nijak cenzurovány.

Ohlasy

Po absolvování Národních srovnávacích zkoušek jsme s malou anketou oslovili ty, kteří k přípravě na test obecných studijních předpokladů využili kurzy Aleph.cz. Všechny odpovědi pro nás jsou inspirací jak kurzy doplňovat a vylepšovat.

Některé z ohlasů najdete na této stránce, abyste si mohli udělat obrázek o tom, zda a jak vám kurzy ve vaší přípravě mohou pomoci. Nevyhýbáme se proto ani zveřejnění těch kritičtějších, kterých ale naštěstí nebylo mnoho.


Určitě byly přínosem. Hodnotím je jako celek udělané velmi dobře, ale přidala bych ještě pár přikladů navíc.


Hodnotím na 1-, byly to výhodně investované peníze.


Jako celek to hodnotím kladně. Vyhozené peníze to nebyly, protože kurzy Aleph.cz jsem prošla až před druhým termínem OSP a dosáhla jsem lepšího výsledku a zároveň jsem si byla při řešení jistější.


Líbí se mi, že je tam vše jasné - jak pracovat s testem, vyhodnocování atd. Neměla jsem s ničím problém. Určitě nelituji těch pár set korun, jako příprava byly tyto kurzy nejlepší


Kurzy k OSP byly zbytečné, k TSP s myslím, že mi velice pomohly. Na zpracování a grafice nezáleží, ale přesto to bylo solidní.


Sama jsem navštěvovala ještě prezenční kurz, ale internetový kurz je sám o sobě skvělou postačující průpravou.


Jsem spokojen, akorát myslím, že v mém případě to nebylo úplně třeba - absolutní většinu příkladů jsem zvládal bez obtíží.


Zakoupil jsem si přípravu na kvantitativní oddíl a jsem velmi spokojen. Poměr cena/kvalita je výborný. Chválím všude kolem sebe ;-) Kurzy jsem si zakoupil ještě před tím, než jsem jel na první termín, ale myslím, že mi hodně pomohly. Kvantitativní oddíl mi dříve dělal problémy, přijímačky jsem zvládl na 94,5 percentil, takže investice do kurzu určitě nelituji.


Ve vašem kurzu na analytický oddíl jsem studovala čtyři dny a percentil z analytického oddílu se mi zlepšil z 60 na 93. To je dobrý, ne? ;)


Byla jsem na prezenčním kurzu scio a lepší na internetovém je časová dostupnost a neomezený přístup. Nevýhoda je akorát v tom, že u internetového kurzu nejsou žádné další materiály navíc.


Vaše kurzy se mi velmi líbí. Mají dobrou logickou stavbu a jsou graficky přijmně vytvořené. Líbí se mi i doplňující výklad, který je názorný a srozumitelný na pochopení. Akorát mi trochu vadí, že nemohu pokračovat dál ve výuce pokud jsem začal nějakou kapitolu a musel jsem ji vypnout. Neuloží to u otázky, u které jsem skončil a musím začit od znova. Ale jinak je hodnotím velice kladně.


Zaujala mě vaše cena 120 Kč, což je velmi levné, a tak jsem je chtěl zkusit, protože jsem v OSP nedopadl moc dobře. Služeb společnosti Scio jsem nevyužil, poněvadž se mi jejich služby zdají hodně drahé a ty vaše kurzy, když jsem je cenově porovnával vyjdou levněji a jsou srozumitelné.


Hezky vysvětlené, bohužel internet je něco úplně jiného než pak samotné testy na místě. Přímo ve třídě jsem se špatně soustředila, zadání četla vícekrát a to mě velice zpomalilo.


Přeji, aby se Vaší společnosti nadále dařilo, protože po mých zkušenostech s Vaší společností, jsem přesvědčena, že se jedná o jedinečnou společnost, která opravdu studentům pomůže připravit se na testy a ne z nich pouze "vytáhout" peníze.


Internetové kurzy Aleph jsou podle mého názoru nejlepší v ČR, byla jsem s nimi maximálně spokojena po všech stránkách.