Verbální oddíl OSP - podrobné informace o kurzu

Verbální oddíl testu obecných studijních předpokladů bývá obvykle považován za nejjednodušší. Přesto není příliš snadné v něm uspět, protože k získání vysokého percentilu je třeba nedělat téměř žádné chyby. Obsahuje úlohy, které testují jazykové schopnosti, porozumění psanému textu, slovní zásobu a jazykový cit.

Náš internetový kurz vychází z podrobného rozboru úloh, které se objevily v přijímačkových testech v minulých letech, při jeho tvorbě jsme vycházeli ze scio testů, které vyšly tiskem a daly se koupit, ale také z těch, které publikovány nikdy nebyly.

Na tvorbě kurzu se podíleli autoři, kteří pro scio testy vytvářejí testové úlohy.

Součástí kurzu jsou kromě mnoha cvičných také ostré přijímačkové úlohy z minulých let, abyste měli přesnější představu co vás čeká. Kromě toho, jak správně a rychle řešit jednotlivé úlohy na vás v kurzu čeká mnoho zkušeností a tipů, jakou zvolit strategii, abyste byli lepší než ostatní a dosáhli tak vyššího percentilu.

Kurz je ukončen závěrečným testem o stejném rozsahu, jako má verbální oddíl na přijímačkách. Závěrečný test můžete řešit celkem třikrát a vždy se dozvíte dosažený percentil - tedy informaci, jak na tom jste ve srovnání s ostatními. Absolvovaný test si pak můžete podrobně procházet a analyzovat, zůstane k dispozici po celou dobu, kdy budete mít kurz přístupný.

info k objednávce

Obsah kurzu

  • 153 komentovaných úloh, rozdělených přehledně do 10 kapitol
  • Ke všem otázkám jsou uvedeny podrobné řešení a komentáře
  • Nechybí tipy, rady a doporučení našich lektorů, kteří mají se scio testy OSP bohaté zkušenosti
  • Závěrečný test s percentilem - 23 otázek na 25 minut (stejný rozsah jako na přijímačkách)
Přibližná doba studia: 10 - 15 hodin (studovat můžete samozřejmě po částech, není nutné projít celý kurz najednou)

Cena

Cena kurzu je 120 Kč.
Kurz můžete uhradit převodem na účet nebo platební kartou. Při platbě kartou jej budete mít k dispozici ihned.

Dostupnost

Všechny kurzy pro scio testy, zpřístupněné na základě objednávky, jsou přístupné do konce srpna 2018. I po prostudování kurzu se k němu tedy ještě můžete vrátit a všechno si zopakovat. Počet vašich přístupů není nijak limitován, vstup do kurzu je však licenčními podmínkami omezen vždy pouze na jednoho studenta.

(Aktualizováno 3.6.2014)

platba na účet a info k objednávce

zpět na seznam kurzů