7 důvodů, proč se na scio testy OSP připravit s internetovými kurzy Aleph.cz

Čekají vás jako přijímačky Národní srovnávací zkoušky a scio testy OSP? Pokud ano, přečtěte si, jaké jsou výhody on-line kurzů Aleph.cz a jak vám mohou pomoci. Pokud se nyní zaregistrujete, dostanete ihned zdarma na vyzkoušení jeden z našich kurzů.

 1. Kurzy Aleph.cz vás připraví přímo na scio testy OSP. Na rozdíl od ostatních agentur nemáme jeden univerzální kurz pro všechny typy testů studijních předpokladů, ale opravdu specializované kurzy na scio testy OSP. Tyto kurzy obsahují mimo jiné také příklady z ostrých testů z minulých let a na jejich tvorbě se podíleli autoři úloh pro scio testy.

 2. Kurzy Aleph.cz pravidelně aktualizujeme. I testy obecných studijních předpokladů se v průběhu času trochu mění. Snažíme se sledovat směr vývoje a kurzy tomu přizpůsobujeme.

 3. Kurzy Aleph.cz poskytují ucelený text k výuce, který je obsahem srovnatelný s knihou. Kurzy nejsou pouhou cvičebnicí testových otázek bez jakéhokoliv komentáře. Poradíme vám, jak úlohy řešit, upozorníme na úskalí příkladů a na závěr si vyzkoušíte na čas originální test a dozvíte se svůj percentil - tedy informaci, jak jste na tom v porovnání s ostatními.

 4. Interaktivní forma kurzu podporuje soustředění a pomáhá udržet pozornost při studiu. Na přednášce v posluchárně nebo nad knihou se vám může stát, že usnete. S našimi kurzy se vám to nestane.

 5. Ušetříte čas, protože můžete studovat z domu, když máte zrovna volnou chvíli a chuť. Kvůli přípravnému kurzu nemusíte nikam cestovat, navíc studujete tehdy, kdy se to hodí vám a ne tehdy, kdy může učitel. Ušetříte čas, protože můžete studovat z domu, když máte zrovna volnou chvíli a chuť, kvůli přípravnému kurzu nemusíte nikam cestovat. Studujete tehdy, kdy se to hodí vám, a ne tehdy, kdy může učitel. Díky možnosti okamžitého spuštění jsou kurzy vhodné také jako příprava na poslední chvíli.

 6. Nechceme nabízet zajíce v pytli, proto má každý možnost vyzkoušet si, jestli mu kurzy Aleph.cz vyhovují. K tomu dostanete zdarma ihned po registraci jeden náš kompletní kurz.

 7. Ušetříte peníze, protože kurzy Aleph.cz nabízíme za velmi příznivé ceny. Našim prvotním cílem je spokojenost studentů a nikoli zisk, proto také:

  • jeden kurz na zkoušku dostanete zdarma - zjistíte, jestli vám internetové kurzy vyhovují a má pro vás smysl je kupovat
  • můžete si vybrat jenom kurz, který potřebujete - nenutíme vás kupovat přípravu jako celek a utrácet zbytečně peníze za kurzy, které nechcete
  • každý rok po přijímačkách žádáme studenty našich kurzů o vyplnění ankety - díky ní víme, co se v kurzech líbilo a co máme ještě zlepšit

Hlavní stránka